Jump to content
Duyuru
  • KO Filozof - Yakında Online!
  • ISTIRAP Anti Cheat System

Kandırılır ya da Dolandırılırsam Ne Olur?


Recommended Posts

Değerli KO Filozof Oyuncuları;

Son günlerde sıkça karşılaştığımız '' Kandırılır ya da dolandırılırsam ne olur? '' sorusunu bugün yanıtlamak istedik:

Öncelikle şunu unutmayın ki ISTIRAP oyunlarını oynarken herhangi bir kestirme yol yoktur.

Oyunlarımızın çoğu, birçok oyuncuya göre maksimum eğlence için tasarlanmıştır ve sürekli olarak nttgame.com topluluğumuzun ihtiyaçlarına dayalı oyunlar geliştirmeye çalışıyoruz. KO Filozof oynarken oyuncular asla kendilerine avantaj sağlayacak ya da haksız eşya edinebilecek, hesap bilgilerinizi isteyen sitelere giriş yapmamalıdır. Çünkü bu durum daima beklenmeyen sonuçlarla sonlanmaktadır.

Oyuncularımıza dolandırıcı siteler hakkında birçok uyarıda bulunmamıza rağmen sahte web siteleri, etkinlikler, hile programları hala kendilerine avantaj sağlamak isteyen genç oyuncularımızın ilgisini çekmektedir. Ancak hesap bilgilerini başka bir oyuncuya emanet etmemek, erişimine izin vermemek ve şifre, hesap adı gibi bilgilerini paylaşmamak her kullanıcının görevleri ve sorumluluklarından biridir. Bu nedenle sahte siteleri ziyaret edip, bilgilerini doğrudan paylaşan hatta bilgisayarına uzaktan kontrol sağlanmasına izin vererek kayıplar yaşan oyuncularımıza ne yazık ki telafi gerçekleştiremiyor ve restorasyon hizmeti sunamıyoruz.

Kayıplarınız için üzgünüz ancak umuyoruz ki gelecek sefer bu durumun düşündüğünüzden daha ciddi olduğunu aklınızdan çıkarmayacaksınız.

Keyfli Oyunlar Dileriz.
KO Filozof | ISTIRAP

Link to post
Share on other sites
  • changed the title to Kandırılır ya da Dolandırılırsam Ne Olur?
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...